Dorota was urządzi! (11/12)

Dorota was urządzi! (11/12)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Rodzice Zuzi i Oli odnowili mieszkanie z wyjątkiem pokoju dziewczynek. To zadanie zostawili dla Doroty Szelągowskiej. Pomieszczenie jest nieustawne. Siostry nie cierpią piętrowego łóżka i biurka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziennikarka i projektantka wnętrz, Dorota Szelągowska, po raz kolejny udowodni, że w trzy dni i z ograniczonym budżetem można całkowicie odmienić wnętrze mieszkania. Zmiana taka wpłynie też na jakość życia domowników. Funkcjonalność i wyobraźnia oraz perfekcyjne dopasowanie do właścicieli - to według prowadzącej przepis na idealne cztery kąty. Trzeba tylko przestać obawiać się remontu i bałaganu, który temu towarzyszy. Widzowie zobaczą, jak zareagują bohaterowie, których wnętrza zmienią się nie do poznania

Rodzice Zuzi i jej młodszej siostry, Oli, przearanżowali i odnowili całe mieszkanie z wyjątkiem pokoju dziewczynek. To zadanie zostawili dla Doroty Szelągowskiej. Pomieszczenie jest małe, wąskie i nieustawne. Siostry nie cierpią piętrowego łóżka i biurka, starsza z nich uwielbia kolory fioletowy, niebieski i biały, młodszej zaś podobają się wszystkie oprócz różowego. Poza tym Olę ciągnie do natury, podczas gdy Zuzia woli przestrzeń miejską. Po naradzie z małymi zleceniodawczyniami oraz chwili namysłu Dorota umieści w sypialni dwa łóżka: jedno z nich będzie od razu kanapą, a drugie stanie się domkiem z sawanną. Poza tym w pokoju stanie duża szafa, zrobiona na wymiar przez Darka Stolarza, a ścianę ozdobi farba tablicówka. Dorota i Darek pokażą, jak w niebanalny sposób wykorzystać ten rodzaj farby oraz jak w pokoju dziecięcym spożytkować materiały o różnych fakturach. Oprócz tego prowadząca zaprezentuje nietypowe wykorzystanie sztucznej trawy.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także