Dorota was urządzi! (4/12)

Dorota was urządzi! (4/12)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:W jednym domu mieszka trzypokoleniowa rodzina. Miejscem ich spotkań jest salon, który wymaga zmian. Prowadząca podzieli przestań na strefy wypoczynkową i jadalną. Królować będą biel i szarość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziennikarka i projektantka wnętrz, Dorota Szelągowska, po raz kolejny udowodni, że w trzy dni i z ograniczonym budżetem można całkowicie odmienić wnętrze mieszkania. Zmiana taka wpłynie też na jakość życia domowników. Funkcjonalność i wyobraźnia oraz perfekcyjne dopasowanie do właścicieli - to według prowadzącej przepis na idealne cztery kąty. Trzeba tylko przestać obawiać się remontu i bałaganu, który temu towarzyszy. Widzowie zobaczą, jak zareagują bohaterowie, których wnętrza zmienią się nie do poznania

W jednym domu mieszka trzypokoleniowa rodzina: Marek i Kasia, ich bliźniacze córki Wiktoria i Weronika, syn Daniel oraz babcia Danuta. Miejscem ich spotkań jest salon, który od jakiegoś czasu wymaga gruntownej metamorfozy. Poczyniono już pierwsze kroki, w pomieszczeniu znalazła się nowa kanapa, a bliźniaczki "ozdobiły" swoimi malunkami spód blatu ławy. W pokoju brakuje dużego stołu, przy którym znajdzie się miejsce dla każdego z domowników. Dorota podzieli tę przestań na strefy wypoczynkową i jadalną. W salonie królować będą biele i szarości przełamane zielonymi dodatkami. Kominek nabierze bardziej nowoczesnego charakteru, a kafelki całkowicie zmienią swój styl i to bez konieczności ich wymiany. Prowadząca za pomocą pewnej sztuczki sprawi, że stół będzie zarówno nowoczesny, jak i klasyczny. Z kolei ze zwykłego regału Dorota stworzy wyjątkową konsolę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także