Domisie: Domisiowe czarowanie (408)

Domisie: Domisiowe czarowanie (408)

program dla dzieci   b.o.
Występują:Katarzyna Taracińska-Badura, Beata Wyrąbkiewicz, Tomasz Błasik, Wojciech Dmochowski
Reżyseria:Jacek Sołtysiak
W skrócie:Wszyscy chwalą się swoimi osiągnięciami. Amelka pięknie rysuje, Pysia układa prześliczne bukiety z suchych kwiatów, Bazyli celnie strzela gole. Eryk postanawia nauczyć się magicznych sztuczek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przyjaciele Amelka, Pysia, Magda, Bazyli i Eryk to mieszkańcy magicznej krainy Domisiowa. Amelka ma dar opowiadania bajek, Pysia zachęca do śpiewania piosenek, Bazyli zaprasza do gier i rozwiązywania quizów, a Eryk zaznajamia maluchy z multimediami. Sympatyczne skrzaty uczą najmłodszych widzów jak pomagać innym i czym jest prawdziwa przyjaźń. Poprzez zabawę pokazują przedszkolakom świat i przekazują, jak wykonywać proste czynności.

Wszyscy chwalą się swoimi osiągnięciami. Amelka pięknie rysuje, Pysia układa prześliczne bukiety z suchych kwiatów, Bazyli celnie strzela gole, a Eryk widział w telewizji film o pewnym magiku i chce nauczyć się magicznych sztuczek. Znajduje stosowną książkę, jednak opanowanie wymarzonych trików mu nie wychodzi. Prosi o pomoc Czarodziejkę, która uczy go, w jaki sposób potraktować magiczne sztuczki jako naukowe doświadczenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także