Dlaczego ja?: Lena kujonka (678)

Dlaczego ja?: Lena kujonka (678)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:34-letni nauczyciel Paweł po zakrapianej imprezie na koniec roku szkolnego spędza noc z kobietą poznaną w barze. Rano niczego nie pamięta. Po wakacjach nieznajoma okazuje się nową uczennicą mężczyzny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii z życia wziętej.

W tym odcinku

34-letni nauczyciel Paweł po zakrapianej imprezie na koniec roku szkolnego spędza noc z kobietą poznaną w barze. Rano niczego nie pamięta, a jego żona odkrywa, że z konta zniknęło 1000 zł. Po wakacjach dziewczyna z hotelu okazuje się jego nową uczennicą. Oboje zachowują się tak, jakby nic się nie stało, ale w szkole i tak pojawiają się plotki. W tej sytuacji Paweł zaprasza Lenę na rozmowę. Dziewczyna namawia nauczyciela, by przymykał oko na jej zaległości w nauce, a w zamian proponuje mu swoje usługi.

Zobacz także