Dlaczego ja?: Maska klauna pomogła Łucji odkryć prawdziwą twarz swojego starego przyjaciela (1302)
serial paradokumentalny Polska 2024
| W skrócie: | Adam grozi Łucji rozwodem i odebraniem dzieci. Nie podoba mu się, że żona nie pracuje, tylko zajmuje się działalnością artystyczną. Kiedy ulega wypadkowi i zapada w śpiączkę, kobieta rozkręca biznes. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Opowieść o osobach, których życie dramatycznie się skomplikowało. Poszczególne historie są inspirowane prawdziwymi, życiowymi rozterkami zwykłych ludzi.
W tym odcinku
Adam, mąż Łucji, grozi kobiecie rozwodem i pozbawieniem praw rodzicielskich. Nie podoba mu się, że partnerka nie pracuje, tylko zajmuje się działalnością artystyczną. Adwokat radzi jej znaleźć zatrudnienie, co zwiększy szansę na utrzymanie opieki nad dzieckiem. Niebawem Adam zostaje potrącony przez samochód i zapada w śpiączkę. Podczas gdy mężczyzna leży w szpitalu, Łucja z pomocą dawnego kolegi, Bartosza, rozkręca własny biznes i zaczyna dobrze zarabiać.
Zobacz także
- Dlaczego ja?: Złe oko (1573) - serial paradokumentalny - wtorek, 12 maja 11:55 i 1 późniejsza emisja
- Dlaczego ja?: Ona jedna, a ich dwóch (1446) - serial paradokumentalny - wtorek, 12 maja 12:30
- Dlaczego ja?: Przyjaciółki (1574) - serial paradokumentalny - wtorek, 12 maja 12:55
- Dlaczego ja?: Ojcowski obowiązek (1447) - serial paradokumentalny - wtorek, 12 maja 13:30
- Dlaczego ja?: Od przybytku głowa nie boli (1565) - serial paradokumentalny - wtorek, 12 maja 14:40
- Dlaczego ja?: Tajemniczy mężczyzna (1575) - serial paradokumentalny - środa, 13 maja 11:55
- Dlaczego ja?: Wyścig z czasem (1448) - serial paradokumentalny - środa, 13 maja 12:30
- Dlaczego ja?: Niechciany powrót (1576) - serial paradokumentalny - środa, 13 maja 12:55
- Dlaczego ja?: Nowe biuro (1449) - serial paradokumentalny - środa, 13 maja 13:30
- Dlaczego ja?: Drugi oddech (1566) - serial paradokumentalny - środa, 13 maja 14:40
