Dlaczego ja? (980)

Dlaczego ja? (980)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Stewardesa Justyna przyłapuje narzeczonego na zdradzie. W trudnych chwilach może liczyć na wsparcie starszej od siebie sąsiadki, artystki Romy. Niebawem nowa znajoma próbuje ją pocałować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Stewardessa Justyna Dominiak jest w szczęśliwym związku z Darkiem, który niedawno jej się oświadczył. Pewnego dnia jednak kobieta przyłapuje partnera na zdradzie. Zrozpaczona nie chce mieć z Darkiem nic wspólnego. W trudnych chwilach Justyna może liczyć na wsparcie starszej od siebie sąsiadki, Romy. Niebawem nowa znajoma próbuje ją pocałować. Justyna ignoruje to zachowanie, uważając za ekscentryzm artystki. Tymczasem Roma robi wszystko, co w jej mocy, by jeszcze bardziej skłócić Justynę i Darka. Chłopak stara się ostrzec byłą narzeczoną przed Romą, ona go jednak nie słucha.

Zobacz także