Dlaczego ja?: Właścicielka salonu piękności zostaje oskarżona o zaniedbanie (1370)
serial paradokumentalny Polska 2024
| W skrócie: | Agnieszka, która prowadzi salon kosmetyczny, jest żoną Michała. Ma też romans. Pewnego dnia jedna z jej klientek dostaje reakcji alergicznej. Agnieszka podejrzewa, że kosmetyk zatruła żona kochanka. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| czwartek, 23 lipca pojutrze |
12:30 | Polsat 2 (z napisami) |
Opis
Opowieść o osobach, których życie dramatycznie się skomplikowało. Poszczególne historie są inspirowane prawdziwymi, życiowymi rozterkami zwykłych ludzi.
W tym odcinku
Agnieszka, która prowadzi salon kosmetyczny, od siedmiu lat jest żoną Michała. Ma też kochanka i chce, aby opuścił on dla niej partnerkę. Pewnego dnia na skórze jednej z jej klientek pojawia się ostra reakcja alergiczna na krem. Agnieszka podejrzewa, że kosmetyk mógł zostać zatruty przez żonę jej kochanka. Okazuje się jednak, że to niemożliwe. Agnieszce grozi proces karny, a także cywilny o odszkodowanie. Tymczasem okazuje się, że Michał zniknął z pieniędzmi.
Zobacz także
- Dlaczego ja?: Wróżka (1553) - serial paradokumentalny - środa, 22 lipca 11:55
- Dlaczego ja?: Świetna biegaczka u szczytu kariery zostaje pobita (1368) - serial paradokumentalny - środa, 22 lipca 12:30
- Dlaczego ja?: Seryjny uwodziciel (1554) - serial paradokumentalny - środa, 22 lipca 12:55
- Dlaczego ja?: Miesiąc miodowy (1369) - serial paradokumentalny - środa, 22 lipca 13:30
- Dlaczego ja?: Skradzione uczucia (1520) - serial paradokumentalny - środa, 22 lipca 13:40
- Dlaczego ja?: Trefne miejsce (1521) - serial paradokumentalny - środa, 22 lipca 14:40
- Dlaczego ja?: Tajemnice mojego ojca (1555) - serial paradokumentalny - czwartek, 23 lipca 11:55
- Dlaczego ja?: Nietrafiona miłość (1556) - serial paradokumentalny - czwartek, 23 lipca 12:55
- Dlaczego ja?: Dobre chęci (1371) - serial paradokumentalny - czwartek, 23 lipca 13:30
- Dlaczego ja?: Prawo do samoobrony (1522) - serial paradokumentalny - czwartek, 23 lipca 13:40