Dlaczego ja? (979)

Dlaczego ja? (979)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Karina, przechodząc przez park, dostrzega męża obejmującego nieznajomą. Gdy żąda wyjaśnień, partner informuje, że wyprowadza się do swojej kochanki Weroniki. Syn pary, Damian, jest załamany sytuacją.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Pewnego dnia Karina Kończewska, przechodząc przez park, dostrzega swojego męża Macieja, który obejmuje obcą kobietę. Gdy żąda wyjaśnień, partner informuje ją, że wyprowadza się do swojej kochanki Weroniki. Syn pary, Damian, jest załamany sytuacją. Nie radzi sobie z emocjami, Karina postanawia więc wysłać go do psychoterapeutki. Po spotkaniach z nią chłopak czuje się lepiej. Pewnego dnia Karina zauważa syna w towarzystwie starszej kobiety. Z przerażeniem odkrywa, że chłopak nawiązał romans ze swoją terapeutką, Pauliną.

Zobacz także