Dlaczego ja? (919)

Dlaczego ja? (919)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Tancerka Manuela razem z partnerem Marcinem przygotowuje się do turnieju. Jej narzeczony Bogdan jest o nią chorobliwie zazdrosny. Tuż przed występem znikają uszyte specjalnie na pokaz sukienki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Manuela Malicka jest tancerką latino. Właśnie przygotowuje się do ważnego turnieju razem ze swoim partnerem, Marcinem Wałkiewiczem. Pewnego dnia jej dużo starszy narzeczony, Bogdan Kozak, pojawia się na treningu i publicznie robi jej awanturę. Mężczyzna jest zazdrosny, zaborczy i nie rozumie pasji ukochanej. Dzień przed występem Manueli znikają sukienki, szyte specjalnie na tę okazję. Bogdan i jego nastoletnia córka Kasia twierdzą, że nie mają pojęcia, co się z nimi stało. Manuela jest załamana, gdyż na przygotowanie kreacji wydała majątek, a bez nich nie ma po co pojawiać się na turnieju. Niebawem okaże się jednak, że to dopiero początek problemów kobiety.

Zobacz także