Dlaczego ja?: Tata, mama i ja (1429)
| W skrócie: | Tadeusz odkrywa, że matka ma romans. By nie dopuścić do rozwodu rodziców, grozi kochankowi. Wkrótce dowiaduje się, że mężczyzna został napadnięty i trafił do szpitala. Policja oskarża go o ten czyn. |
|---|
Oglądaj w telewizji
Opis
Widzowie poznają historie zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami z codziennego życia przeciętnych mieszkańców naszego kraju. W każdym odcinku zostaje zaprezentowana inna opowieść o nierzadko dramatycznych losach rodziców, małżonków czy singli. Próbują oni szukać wyjścia z życiowych tarapatów, w jakich się znaleźli. Finał poszczególnych opowieści nie zawsze bywa pomyślny.
W tym odcinku
Tadeusz uważa swoich rodziców, Bogumiła i Martę, za wzorową parę. Przeżywa szok, gdy odkrywa, że matka ma romans z niejakim Arkadiuszem Wiśniewskim. By nie dopuścić do rozwodu, grozi mężczyźnie. Wkrótce dowiaduje się, że kochanek matki został napadnięty i w krytycznym stanie trafił do szpitala. Policja oskarża Tadeusza o ten czyn, a nawet znajduje w jego plecaku narzędzie zbrodni. Młody mężczyzna, choć jest niewinny, zostaje aresztowany. Tymczasem matka przyznaje się mu, że Arkadiusz jest jego biologicznym ojcem.
Zobacz także
- Dlaczego ja?: Utracone zaufanie (1570) - serial paradokumentalny - czwartek, 27 sierpnia 11:25
- Dlaczego ja?: Najlepsza terapia (1571) - serial paradokumentalny - czwartek, 27 sierpnia 12:25
- Dlaczego ja?: Panna i Lew (1420) - serial paradokumentalny - czwartek, 27 sierpnia 12:30
- Dlaczego ja?: Wyrafinowana kalkulacja (1421) - serial paradokumentalny - czwartek, 27 sierpnia 13:30
- Dlaczego ja?: Szczęście sprzyja odważnym (1572) - serial paradokumentalny - piątek, 28 sierpnia 11:20
- Dlaczego ja?: Złe oko (1573) - serial paradokumentalny - piątek, 28 sierpnia 12:20
- Dlaczego ja?: Korepetytor (1422) - serial paradokumentalny - piątek, 28 sierpnia 12:30
- Dlaczego ja?: Dziewczyna moich marzeń (1423) - serial paradokumentalny - piątek, 28 sierpnia 13:30
- Dlaczego ja?: Odnaleziona (1428) - serial paradokumentalny - sobota, 29 sierpnia 9:00 i 1 późniejsza emisja
- Dlaczego ja?: To nie jest miejsce dla maniakalnych zabójców (1430) - serial paradokumentalny - sobota, 29 sierpnia 11:00 i 1 późniejsza emisja