Dlaczego ja? (648)

Dlaczego ja? (648)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Natalia z poświęceniem opiekuje się partnerem, Witoldem. Mężczyzna zatrudnił ją jako pomoc domową, ale z czasem się w niej zakochał. Gdy umiera na zawał serca, jego była żona wyrzuca Natalię z domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Natalia Królikiewicz z poświęceniem opiekuje się swoim partnerem Witoldem Krążyńskim. Mężczyzna zatrudnił ją jako pomoc domową, ale z czasem się w niej zakochał. Pewnego dnia Witold ma zawał serca i umiera w obecności ukochanej. Nie zważając na żałobę Natalii, była żona Witolda wyrzuca ją z domu i zostawia bez środków do życia. Posądza też kobietę o brak należytej opieki nad jej mężem. W całym tym nieszczęściu do zrozpaczonej Natalii zwraca się były pracodawca, któremu jest winna 12 tys. zł. Mężczyzna żąda natychmiastowej spłaty długu. W dodatku Natalia zostaje oskarżona o podanie Witoldowi azjatyckiego specyfiku na potencję, czym miała spowodować jego zgon.

Zobacz także