Dlaczego ja? (643)

Dlaczego ja? (643)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Kierowca autobusu Igor Bryzek traci nad sobą kontrolę w trakcie pracy i urządza pasażerom dziką przejażdżkę przez miasto. Następnie atakuje funkcjonariuszy, którzy go zatrzymują.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Kierowca autobusu Igor Bryzek traci nad sobą kontrolę w trakcie pracy i urządza pasażerom dziką przejażdżkę przez miasto. Następnie atakuje funkcjonariuszy, którzy go zatrzymują. Nie chce jednak wyjawić przyczyn swojego zachowania. Mężczyzna dyscyplinarnie traci pracę. Jego córka Kinga chce poznać przyczyny dziwnego zachowania ojca. Okazuję się, że Igor ma problemy małżeńskie. Mężczyzna dowiedział się, że jego żona Aneta prostytuuje się w ich mieszkaniu. Dodatkowo bije ona swojego męża. Wspierany przez córkę Igor postanawia rozstać się z małżonką. Niestety ta zaczyna utrudniać mu życie i odmawia wyprowadzki z mieszkania. Gdy mężczyzna nie ustępuje, Aneta posuwa się o krok za daleko...

Zobacz także