Detektywi
odc. 725: Mój ojciec
Występują: | Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób |
---|---|
W skrócie: | Marzena Fliegel pomaga klientowi w ustaleniu, kto jest jego ojcem. Matka chłopaka uciekła z domu i prawdopodobnie przyjęła nową tożsamość. Detektyw dociera do jej ojca. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci: Alicja Kalinowska, Karolina Lutczyn, Roksana Roguś, Marcin Halbiniak. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.
W tym odcinku
Marzena Fliegel pomaga swojemu klientowi w ustaleniu, kto jest jego ojcem. Matka chłopaka uciekła z domu i prawdopodobnie przyjęła nową tożsamość. Prowadząca sprawę detektyw dociera do ojca kobiety. Mężczyzna twierdzi, że córka zaginęła wiele lat temu.
Zobacz także
- Detektywi (233) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 14 października 10:35
- Detektywi (178) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 14 października 11:35
- Detektywi (107) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 14 października 12:55
- Detektywi (108) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 14 października 13:55
- Detektywi (238) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 14 października 17:55 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (234) - serial fabularno-dokumentalny - środa, 15 października 10:35
- Detektywi (179) - serial fabularno-dokumentalny - środa, 15 października 11:35
- Detektywi (109) - serial fabularno-dokumentalny - środa, 15 października 12:55
- Detektywi (110) - serial fabularno-dokumentalny - środa, 15 października 13:55
- Detektywi (239) - serial fabularno-dokumentalny - środa, 15 października 17:55 i 1 późniejsza emisja