Detektywi
sezon 3 odc. 123: Przetrwać w lesie
Występują: | Maciej Dębosz, Anna Potaczek, Daria Brudnias, Marcin Dąbrowski |
---|---|
W skrócie: | Maciej zaangażował się w poszukiwania Natalii. W trakcie śledztwa zostaje postrzelony w brzuch. Detektywi, zaniepokojeni brakiem kontaktu z szefem, ruszają na Mazury, aby go odnaleźć. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Kolejny sezon serialu, w którym prawdziwi policjanci Anna Potaczek i Maciej Dębosz prowadzą biuro detektywistyczne i wspólnie rozwiązują sprawy kryminalne zgłaszane przez klientów. Dzięki serii można obserwować ich metody pracy. Przede wszystkim to jednak opowieść o życiu czy prawdziwych, ludzkich problemach. Widzowie zobaczą poruszające, ciekawe historie. Pojawią się odcinki odnoszące się do aktualnych, ważnych wydarzeń, znanych z pierwszych stron gazet lub programów interwencyjnych. Nie zabraknie ponadto wstrząsających spraw, którymi żyje cała Polska.
W tym odcinku
Podczas pobytu na Mazurach Maciej Dębosz zaangażował się w poszukiwania nastoletniej Natalii Tokarczyk. W trakcie śledztwa detektyw zostaje postrzelony w brzuch i traci przytomność. Anna Potaczek i pozostali detektywi, zaniepokojeni brakiem kontaktu z szefem, wyruszają na Mazury, aby go odnaleźć. W jego pokoju znajdują ciało chłopaka, a Vega prowadzi ich na brzeg jeziora. Podczas przeszukiwania lasu policja odkrywa zwłoki, które prawdopodobnie należą do 19-latki zaginionej dwa lata wcześniej. Istnieje również możliwość, że rok wcześniej zaginęła tam inna dziewczyna.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Maciej Dębosz
jako detektyw -
Anna Potaczek
jako detektyw -
Daria Brudnias
jako detektyw Katarzyna -
Marcin Dąbrowski
jako detektyw Maks Adamski -
Gabriela Chęclewska
jako asystentka Maja Korczyk -
Robert Snakowski
jako asystent Oskar Wilkowski -
Jakub Kwaśniewicz
jako detektyw Jakub Kwaśniewicz
Zobacz także
- Detektywi (119) - serial fabularno-dokumentalny - noc niedz./pon., 20 na 21 lipca 2:00
- Detektywi (120) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 21 lipca 9:35
- Detektywi: Pigułka gwałtu (14/56) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 21 lipca 12:55 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (128) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 21 lipca 18:00 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (121) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 22 lipca 9:35
- Detektywi: Opuszczone dzieci (15/56) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 22 lipca 12:55 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (129) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 22 lipca 18:00 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (122) - serial fabularno-dokumentalny - środa, 23 lipca 9:35 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi: Ofiara (16/56) - serial fabularno-dokumentalny - środa, 23 lipca 12:55 i 1 późniejsza emisja
- Detektywi (130) - serial fabularno-dokumentalny - środa, 23 lipca 18:00