Detektyw Monk (9)

Detektyw Monk

sezon 5 odc. 9

(Monk: Mr. Monk Meets His Dad)

serial kryminalny USA 2006-2007   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Jason Gray-Stanford, Dan Hedaya, Ted Levine
Reżyseria:Jerry Levine
W skrócie:Świąteczną atmosferę psuje telefon Stottlemeyera. Informuje on Monka, że ojciec został aresztowany za złamanie przepisów ruchu drogowego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka. Pracował on w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Zrezygnował ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do czynnej służby w policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw zabójstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. W rozwiązywaniu zagadek detektywistycznych pomaga mu jego asystentka, Natalie.

W tym odcinku

Adrian Monk pomaga Natalie w przygotowaniach do Bożego Narodzenia. Świąteczną atmosferę psuje telefon kapitana Stottlemeyera, który informuje detektywa, że jego ojciec Jack został aresztowany za złamanie przepisów ruchu drogowego i przebywa w miejscowym więzieniu. Monk, który nie widział rodzica od 40 lat, postanawia się z nim spotkać. Okazuje się, że Jack mieszka obecnie w Teksasie i pracuje jako kierowca ciężarówki. Teraz wypełnia świątecznie zlecenie - rozwozi zabawki do kościołów i sierocińców. Wyjaśnia synowi, dlaczego odszedł przed laty. Okazuje się, że Adrian ma brata, którego nigdy nie poznał. Niebawem wychodzi na jaw, że Jack jako kurier nieświadomie pomagał ukryć dowody zbrodni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także