Detektyw Monk (8)

Detektyw Monk

sezon 6 odc. 8

(Monk: Mr. Monk and the Wrong Man)

serial kryminalny USA 2007-2008   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Ted Levine, Jason Gray-Stanford, Traylor Howard
Reżyseria:Anton Cropper
W skrócie:Po 14 latach odbywania kary za zabójstwo Barton wychodzi z więzienia. Analiza DNA wskazuje, że jest niewinny. Sprawę prowadził wówczas Monk. Detektyw postanawia odszukać prawdziwego sprawcę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka. Pracował on w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Zrezygnował ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do czynnej służby w policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw morderstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. Jego asystentką jest Natalie Teeger.

W tym odcinku

Po czternastu latach odbywania kary za brutalne zabójstwo Max Barton wychodzi z więzienia. Przeprowadzona nowa analiza DNA wyklucza go z grona podejrzanych. Monk jest wstrząśnięty, gdyż to on prowadził dochodzenie w tej sprawie i przyczynił się do skazania mężczyzny. Targany poczuciem winy detektyw postanawia odszukać prawdziwego sprawcę i żonę Bartona, która odeszła od niego po przegranym procesie. Stottlemeyer i Disher udają się z Adrianem na miejsce zbrodni. Monk znajduje Maksowi pracę i przekonuje jego byłą małżonkę, by do niego wróciła. Gdy już wydaje się, że detektyw naprawił swój błąd, zjawia się nowy świadek, przekonany o winie niedawno wypuszczonego na wolność mężczyzny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)