Detektyw Monk (8)

Detektyw Monk

sezon 5 odc. 8

(Monk: Mr. Monk Goes to a Rock Concert)

serial kryminalny USA 2006   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Jason Gray-Stanford, Jon Kyle Hansen, Ted Levine
Reżyseria:Randy Zisk
W skrócie:Syn kapitana Stottlemeyera ucieka na festiwal rockowy. Monk, kapitan i Natalie także wybierają się na koncert w poszukiwaniu chłopaka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka. Pracował on w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Zrezygnował ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do czynnej służby w policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw zabójstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. W rozwiązywaniu zagadek detektywistycznych pomaga mu jego asystentka, Natalie.

W tym odcinku

Syn kapitana Stottlemeyera (Ted Levine), Jared (Jon Kyle Hansen), ucieka ze szkoły i wybiera się na festiwal rockowy. Monk, kapitan i Natalie (Traylor Howard) wybierają się na koncert w poszukiwaniu chłopaka. Detektyw bardzo źle się tam czuje i chce jak najszybciej opuścić to miejsce. Niestety, szybko okazuje się, że będzie musiał przeprowadzić kolejne śledztwo. W trakcie koncertu chłopak o imieniu Stork (Terry Fradet) umiera. Wszyscy podejrzewają, że przedawkował heroinę, ale jego przyjaciółka Kendra (Tamara Feldman) twierdzi, że został zamordowany. Mówi Monkowi, że Stork, mimo że znaleziono go z igłą wbitą w rękę, od pewnego czasu nie brał już narkotyków i panicznie bał się igieł. W miejscu, gdzie odnaleziono jego zwłoki, detektyw znajduje strunę od gitary.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także