Detektyw Monk (8/16)

Detektyw Monk

sezon 3 odc. 8/16

(Monk: Mr. Monk and the Employee of the Month)

serial kryminalny USA 2004   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Alanna Ubach, Ted Levine, Maree Cheatham
Reżyseria:Scott Foley
W skrócie:W supermarkecie ginie jedna z pracownic, Edna Coruthers, przygnieciona wózkiem z towarem. Szef ochrony podejrzewa, że nie był to wypadek. Monk zatrudnia się jako pracownik sklepu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzecia seria przygód detektywa Adriana Monka (Tony Shalhoub), specjalisty od oględzin miejsca zbrodni. Od kilku lat cierpi on na nerwicę natręctw, która objawia się m.in. wstrętem do kontaktu fizycznego z innymi osobami. Zawód detektywa jest jego pasją, dlatego mimo kłopotów zdrowotnych pracuje jako prywatny konsultant wydziału zabójstw w San Francisco. Jego były szef, kapitan Leland Stottlemeyer (Ted Levine), często prosi go o pomoc w rozwiązywaniu skomplikowanych zadań. Wykorzystując swe pedantyczne usposobienie, Monk potrafi dostrzec szczegóły niewidoczne dla innych.

W tym odcinku

W supermarkecie ginie jedna z najlepszych pracownic, Edna Coruthers (Maree Cheatham). Kobieta zostaje przygnieciona wózkiem wyładowanym towarem. Szef ochrony podejrzewa, że nie był to wypadek. Aby przeprowadzić śledztwo, Monk zatrudnia się jako pracownik sklepu. Wkrótce zaczyna podejrzewać Jennie Silverman (Alanna Ubach), która po śmierci Edny została pracownikiem miesiąca. Sprawa może mieć związek z planowanym napadem na bank.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)