Detektyw Monk (4)

Detektyw Monk

sezon 6 odc. 4

(Monk: Mr. Monk and the Bad Girlfriend)

serial kryminalny USA 2007-2008   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Ted Levine, Jason Gray-Stanford, Traylor Howard
Reżyseria:Wendey Stanzler
W skrócie:Adrian zajmuje się sprawą śmierci agenta biura nieruchomości. Z zeznań świadków i dowodów wynika, że zabójczynią jest Linda Fusco.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka. Pracował on w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Zrezygnował ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do czynnej służby w policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw morderstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. Jego asystentką jest Natalie Teeger.

W tym odcinku

Adrian zajmuje się sprawą śmierci agenta biura nieruchomości, Seana Corcorana, zastrzelonego podczas prezentacji domu pewnej młodej parze. Z zeznań świadków oraz ze znalezionych na miejscu zbrodni dowodów wynika, że zabójczynią jest Linda Fusco, dobra znajoma kapitana Stottlemeyera, współpracownica Corcorana i osoba, na której prośbę wszczęto dochodzenie. Monk jest pewny, że to właśnie ona zamordowała agenta. Problem polega na tym, że zaledwie 20 minut przed zajściem Linda flirtowała ze Stottlemeyerem przez Internet ze swojej sypialni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także