Detektyw Monk (3)

Detektyw Monk

sezon 8 odc. 3

(Monk: Mr. Monk and the UFO)

serial kryminalny USA 2009   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Jason Gray-Stanford, Ted Levine, Traylor Howard
Reżyseria:Kevin Hooks
W skrócie:Auto, którym jadą Adrian i Natalie psuje się pośrodku pustyni. Podczas postoju Monk dostrzega latający spodek. Po dotarciu do Tropiciele UFO znajdują w tym miejscu ciało niejakiej Marjorie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka (Tony Shalhoub). Pracował w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Został zmuszony do rezygnacji ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw morderstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. Wspiera go asystentka Natalie Teeger (Traylor Howard).

W tym odcinku

Auto, którym jadą Adrian i Natalie psuje się pośrodku pustyni. Podczas postoju Monk dostrzega latający spodek. Po dotarciu do miasteczka opowiada policji o dziwnym zjawisku, którego był świadkiem. Przybyli na miejsce tropiciele UFO znajdują ciało kobiety, niejakiej Marjorie. Szeryf prosi o pomoc Monka. Po oględzinach mieszkania ofiary i rozmowie z jej bratem Kyle'em detektyw wraz z Natalie i szeryfem udaje się ponownie na pustynię. Tam podjeżdża do śledczych samochód, z którego ktoś otwiera ogień w ich kierunku i ucieka. Strzały ranią szeryfa i uszkadzają jego wóz. Adrian domyśla się, że spodek został skonstruowany tylko po to, żeby odwrócić uwagę władz od zabójstwa Marjorie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także