Detektyw Monk (15)

Detektyw Monk

sezon 5 odc. 15

(Monk: Mr. Monk and the Really, Really Dead Guy)

serial kryminalny USA 2007   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Jason Gray-Stanford, Chris Williams, Ted Levine
Reżyseria:Anthony R. Palmieri
W skrócie:Monk i jego ekipa prowadzą śledztwo w sprawie człowieka, który zabija swoje ofiary na sześć różnych sposobów. Śledztwo przejmuje FBI...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka. Pracował on w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Zrezygnował ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do czynnej służby w policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw zabójstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. W rozwiązywaniu zagadek detektywistycznych pomaga mu jego asystentka, Natalie.

W tym odcinku

Stottlemeyer, Disher, Monk i Natalie prowadzą śledztwo w sprawie człowieka, który zabija swoje ofiary na sześć różnych sposobów jednocześnie. Jedną z zamordowanych osób jest pewien uliczny muzyk. Zabójca najpierw uderzył go w głowę, następnie udusił, otruł, pchnął nożem, zastrzelił i zmiażdżył. Na miejscu zbrodni zostawił kartkę z informacją, że w ciągu 36 godzin zaatakuje ponownie. Śledztwo w sprawie przejmuje FBI, a Stottlemeyer, Disher i Monk dostają rozkaz asystowania agentom federalnym, którzy posługują się najwyższej jakości sprzętem. Jeden z agentów, Thorpe, próbuje odsunąć detektywa od śledztwa, po tym jak Adrian wykazał się całkowitym brakiem znajomości nowoczesnej technologii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także