Detektyw Monk (13)

Detektyw Monk

sezon 6 odc. 13

(Monk: Mr. Monk and the Three Julies)

serial kryminalny USA 2007-2008   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Ted Levine, Jason Gray-Stanford, Traylor Howard
Reżyseria:David Breckman
W skrócie:Adrian i Natalie słyszą komunikat o zamordowaniu Julie Teeger. Natalie myśi, że chodzi o jej córkę. Okazuje się, że to ktoś inny. Wkrótce w wypadku ginie kolejna osoba o tym samym nazwisku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka. Pracował on w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Zrezygnował ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do czynnej służby w policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw morderstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. Jego asystentką jest Natalie Teeger.

W tym odcinku

Adrian i Natalie słyszą policyjny komunikat o zamordowaniu Julie Teeger. Przerażona asystentka Monka, myśląc, że chodzi o jej córkę, udaje się na miejsce zdarzenia. Okazuje się jednak, że nie żyje starsza kobieta. Wkrótce w wypadku samochodowym ginie kolejna identycznie nazywająca się osoba. Gdy córce Natalie zostaje przydzielona policyjna ochrona, Adrian rozpoczyna śledztwo. Głównym podejrzanym jest Matthew, chory psychicznie i notowany w przeszłości syn jednej z ofiar. Detektyw przekonuje się, że to nie koniec sprawy. Podczas oględzin mieszkania drugiej zabitej kobiety znajduje pozostałości po kurierskiej przesyłce. Domyśla się, że zbrodni dokonał przyłapany na zdradzie mąż jednej z Julie, George.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także