Detektyw Monk (12)

Detektyw Monk

sezon 6 odc. 12

(Monk: Mr Monk Goes to the Bank)

serial kryminalny USA 2007-2008   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Ted Levine, Jason Gray-Stanford, Traylor Howard
Reżyseria:Michael Watkins
W skrócie:Dokonano napadu na bank. Świadkowie zeznają, że złodziej mówił z rosyjskim akcentem. Uciekając, postrzelił kasjera. Monk zatrudnia się w oddziale, w którym doszło do kradzieży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka. Pracował on w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Zrezygnował ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do czynnej służby w policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw morderstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. Jego asystentką jest Natalie Teeger.

W tym odcinku

Na bank, w którym Adrian trzymał oszczędności i pamiątkową bransoletkę po zmarłej żonie, dokonano napadu. Świadkowie zeznają, że skoku dokonał mężczyzna mówiący z rosyjskim akcentem. Uciekając, postrzelił jednego z kasjerów. Monk postanawia zatrudnić się w oddziale, w którym doszło do kradzieży. Niebawem zostają znalezione zwłoki głównego podejrzanego, kierownika Petera Crawleya. Detektyw sądzi, że złodziej nie zdołał zabrać ze sobą łupu, a więc skrzynki depozytowe powinny nadal znajdować się w sejfach. Adrian, Natalie, Stottlemeyer i Disher jadą, by to sprawdzić. Na miejscu zostają uwięzieni w skarbcu. Zdają sobie sprawę, że wszyscy pracownicy banku są zamieszani w napad.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także