Detektyw Monk (11)

Detektyw Monk

sezon 8 odc. 11

(Monk: Mr. Monk and the Dog)

serial kryminalny USA 2009   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Jason Gray-Stanford, Ted Levine, Traylor Howard
Reżyseria:David Breckman
W skrócie:Amanda odkrywa, że jej chłopak ma żonę. Między kochankami dochodzi do szarpaniny, w efekcie której kobieta uderza się w głowę. Wkrótce traci przytomność i umiera. W sprawę angażuje się Monk.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka (Tony Shalhoub). Pracował w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Został zmuszony do rezygnacji ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw morderstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. Wspiera go asystentka Natalie Teeger (Traylor Howard).

W tym odcinku

Kobieta o imieniu Amanda odkrywa, że jej chłopak ma żonę. Między kochankami dochodzi do szarpaniny, w efekcie której kobieta przypadkowo uderza się w głowę. Zanim udaje jej się zadzwonić po pomoc, traci przytomność i umiera. Policja uznaje ją za zaginioną i ogłasza poszukiwania. W sprawę angażuje się również Adrian, który opiekuje się psem Amandy. Kiedy zwierzę zaczyna szczekać na jednego z przechodniów, Monk jest pewien, że należy go przesłuchać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także