Demakijaż: Natasza Urbańska (52)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Natasza Urbańska jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Zawodowo i prywatnie tworzy zgrany duet z Januszem Józefowiczem. W programie opowie o swoich początkach na scenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Gospodarzem programu "Demakijaż" jest, prezenter telewizyjny i aktor, Krzysztof Ibisz. Bohaterkami poszczególnych odcinków są znane Polki (piosenkarki, dziennikarki, aktorki), które odniosły sukces zawodowy. W atmosferze kameralnego spotkania będą się toczyć rozmowy o życiu, trudnościach, radościach i pracy. W tym sezonie gośćmi Krzysztofa Ibisza będą m.in. Agnieszka Dygant czy Ewa Zakrzewska.

Tym razem gościem Krzysztofa Ibisza będzie wszechstronnie utalentowana Natasza Urbańska. Jej droga na sam szczyt była długa i kręta. Mimo porażek artystka zawsze szła do przodu i spełniała swoje kolejne marzenia. Aktorka jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Zawodowo i prywatnie tworzy zgrany duet z Januszem Józefowiczem. W programie opowie o swoich początkach na scenie oraz porażkach jakich doświadczyła zanim zrobiła karierę. Widzowie dowiedzą się też, dlaczego jej mąż nazywa ją "mieszczką"oraz jak na co dzień udaje jej się łączyć tak wiele ról.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także