Demakijaż (103)

Demakijaż (103)

program rozrywkowy Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Krzysztof Ibisz połączy się ze swoimi rozmówcami za pomocą internetu. O swojej miłości opowiedzą Beta Lenska i Rafał Cieszyński. Para wróci pamięcią do początku związku, wspomni też o zazdrości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 14 czerwca
za 10 dni
15:00 Polsat Cafe (z napisami)
wtorek, 16 czerwca
za 12 dni
11:30 Polsat Cafe (z napisami)

Opis

W najnowszej odsłonie "Demakijażu" Krzysztof Ibisz zaprosi najsłynniejsze pary show-biznesu. W programie pojawią się zwycięzcy "Love Islands", czyli Sylwia i Mikołaj, oraz influencerka i aktorka Zofia Zborowska z mężem, siatkarzem Andrzejem Wroną. Widzów z pewnością zainteresuje wizyta Iwony i Reggie'ego Benjaminów z Hollywood. Para przybędzie ze swoimi psami, Tobym i Puccim. Prowadzącego odwiedzą cenieni przez telewidzów Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki oraz aktorzy Mariusz Bonaszewski i Dorota Landowska. Podczas szczerzej rozmowy wyjdzie na jaw wiele tajemnic ich związków. Goście opowiedzą o tym, jak zaczynały się ich relacje, jakie trudności napotkali, czy pojawiły się wątpliwości. Zdradzą, czy dochodziło do kłótni i kryzysów. Przede wszystkim jednak wyjaśnią, jak ważna jest dla nich miłość.

Krzysztof Ibisz ze względu na trwającą kwarantannę tym razem połączy się ze swoimi rozmówcami za pomocą internetu. O swojej miłości opowiedzą Beta Lenska i Rafał Cieszyński. Para wróci pamięcią do początku związku, wspomni o zazdrości, którą trzeba pokonywać, i poruszy trudny temat choroby Bety. Doradzi również, jak zadbać o namiętność w małżeństwie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także