Daleko od noszy 2: Mecz (1)

Daleko od noszy 2: Mecz (1)

serial komediowy Polska 2010-2011
Występują:Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska
Reżyseria:Krzysztof Jaroszyński
W skrócie:Siostra Basia postanawia wyjść za mąż, co wprawia doktora Wstrząsa w melancholię. Ordynator interesuje się piłką nożną. Okazuje się, że większość pracowników szpitala to niedoszli piłkarze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie pracowników jednego z polskich szpitali. Dzięki reformie służby zdrowia ich szpital został wyremontowany i wyposażony w nowy sprzęt. Zderzenie starych przyzwyczajeń z nowoczesnością doprowadza do wielu zabawnych sytuacji, tym bardziej, że z czasem okazuje się, że piękne wykończenia zaczynają odpadać, odsłaniając zgrzebną rzeczywistość. Do wesołej ekipy dołącza kilku nowych bohaterów: biznesmen Bizoń (Jerzy Kryszak), sanitariusz Słowikowski (Maciej Wierzbicki) oraz przystojny dr Kraśnik (Rafał Rutkowski), który wprowadzi wiele zamieszania w życie uczuciowe żeńskiego personelu. W serialu pojawi się też piękna pani adwokat (Joanna Koroniewska).

W tym odcinku

W szpitalnej windzie pojawia się atestowany przez Unię Europejską "patyk", który ma służyć do jej uruchamiania. Mimo usprawnień podróż windą nadal nie należy do najbezpieczniejszych. Tymczasem siostra Basia postanawia ponownie wyjść za mąż, co wprawia doktora Wstrząsa w melancholijny nastrój. Ordynator zaczyna interesować się piłką nożną. Szuka towarzysza, z którym mógłby oglądać mecze. Nagle okazuje się, że większość pracowników placówki to niedoszli piłkarze i futbolowi eksperci. Każdy z nich chciałby zostać piłkarskim asystentem Łubicza, zwłaszcza że nowe stanowisko, oprócz dodatkowej pensji, wiąże się ze zwolnieniem z dyżurów w dniu meczu i dzień po nim. Jednak gdy ministerstwo prosi Łubicza, by wystawił szpitalną drużynę na charytatywny mecz, okazuje się, że większość potencjalnych graczy cierpi na kontuzje...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także