Daleko od noszy 2: Komando GROCH (9)
| Występują: | Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska |
|---|---|
| Reżyseria: | Krzysztof Jaroszyński |
| W skrócie: | Bizoń informuje Łubicza, że jest majorem, który na zlecenie MON-u ma zorganizować na terenie szpitala Grupę Reanimacyjno- Ochotniczą, czyli GROCH. Przejmuje dowodzenie nad placówką. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Dalsze perypetie pracowników jednego z polskich szpitali. Dzięki reformie służby zdrowia ich szpital został wyremontowany i wyposażony w nowy sprzęt. Zderzenie starych przyzwyczajeń z nowoczesnością doprowadza do wielu zabawnych sytuacji, tym bardziej, że z czasem okazuje się, że piękne wykończenia zaczynają odpadać, odsłaniając zgrzebną rzeczywistość. Do wesołej ekipy dołącza kilku nowych bohaterów: biznesmen Bizoń (Jerzy Kryszak), sanitariusz Słowikowski (Maciej Wierzbicki) oraz przystojny dr Kraśnik (Rafał Rutkowski), który wprowadzi wiele zamieszania w życie uczuciowe żeńskiego personelu. W serialu pojawi się też piękna pani adwokat (Joanna Koroniewska).
W tym odcinku
Bizoń informuje Łubicza, że jest majorem, który na zlecenie MON-u ma zorganizować na terenie szpitala Grupę Reanimacyjno-Ochotniczą, czyli GROCH. Przejmuje dowodzenie nad placówką. Pod jego nieobecność ma go zastąpić kapral Basen. Karina jest niezadowolona z przebiegu randki z Kraśnikiem, który zamyślił się i nie próbował jej objąć, gdy siedzieli na ławce w parku. Syn siostry Basen zostaje zawieszony w prawach ucznia. Pielęgniarka postanawia interweniować. Jest bowiem przekonana, że cierpiący na lęk wysokości Wojtuś nie zniesie zbyt długo stanu zawieszenia.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Krzysztof Kowalewski
jako ordynator Łubicz -
Paweł Wawrzecki
jako dr Kidler -
Krzysztof Tyniec
jako dr Wsrząs -
Hanna Śleszyńska
jako siostra Basen -
Piotr Gąsowski
jako dr Basen -
Rafał Rutkowski
jako dr Kraśnik -
Agnieszka Suchora
jako siostra Basia -
Maciej Wierzbicki
jako sanitariusz Słowikowski -
Bogusław Kaczmarczyk
jako pacjent Nowak -
Anna Przybylska
jako dr Karinka -
Magdalena Mazur
jako siostra Magdalena -
Jerzy Kryszak
jako biznesmen Bizoń
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Krzysztof Jaroszyński
reżyseria
