x
Czas honoru: Wolny wybór (76)

Czas honoru

sezon 6 odc. 76: Wolny wybór

serial wojenny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Maciej Zakościelny, Jan Wieczorkowski, Jakub Wesołowski, Karolina Gorczyca
Reżyseria:Michał Rosa, Katarzyna Klimkiewicz
W skrócie:Karkowski dowiaduje się od Emilii, że Woźniak zdobył pieniądze. W barze Heleny pojawia się nieznajomy, który twierdzi, że znał Tolę. Władek i jego ludzie atakują tajny ośrodek rządowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy trójki bohaterów Bronka (Maciej Zakościelny), Michała (Jakub Wesołowski), Władka (Jan Wieczorkowski) oraz ich najbliższych - Wandy (Magdalena Różczka), Celiny (Olga Bołądź), Rudej (Karolina Gorczyca) i Leny (Agnieszka Więdłocha). Jest druga połowa 1946 roku. Polskie podziemie antykomunistyczne jest rozbite i podzielone. W miejscu zlikwidowanej Armii Krajowej działa wiele organizacji, które nie mają ze sobą kontaktu. Bronek, Michał i Władek nie godzą się z panującym porządkiem. Wierni swoim przekonaniom i złożonej przysiędze zamierzają walczyć o wolność kraju. Ich decyzje wpłyną na bliskie im osoby.

W tym odcinku

Karkowski dowiaduje się od Emilii, że Woźniak zdobył pieniądze. Tymczasem ubek nabiera podejrzeń, że jego żonę i Antoniego łączy coś więcej. W barze mlecznym Dobrzyńskiej pojawia się pewien nieznajomy. Mężczyzna twierdzi, że znał Tolę podczas okupacji. Otto dostaje kolejne zadanie od Lebiediewa. Ma wyrzuty sumienia, że okłamuje Marię. Tymczasem funkcjonariusz NKWD wzywa do siebie Lewińską. Żąda zdania raportu ze spraw, które prowadziła jego podwładna. Konspiratorzy z Biura Odbudowy Stolicy, miejsca pracy profesora Majerskiego i Leny, są obserwowani przez UB. Władek i jego ludzie atakują tajny ośrodek rządowy, w którym jest przetrzymywany Blachnitzky. Max postanawia porozumieć się z Rainerem za plecami polskich wspólników.

Występują (pokaż wszystkich)