Czas honoru. Powstanie: Noc poślubna (9)

Czas honoru. Powstanie: Noc poślubna (9)

7.9/10
serial wojenny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Antoni Pawlicki, Jakub Wesołowski, Jan Wieczorkowski, Maciej Zakościelny
Reżyseria:Jan Hryniak
W skrócie:Początek września 1944 r. Jastrząb zdaje Krawcowi raport o dramatycznej sytuacji powstańców na Starym Mieście. Szyfrant Fibonacci ma złamać kod Inżyniera. Wilk i Milena biorą ślub.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wojenne losy przyjaciół znanych z serialu "Czas honoru". Akcja tej specjalnej serii toczy się w czasie powstania warszawskiego.

W tym odcinku

Pierwsze dni września 1944 roku. Jastrząb zdaje Krawcowi raport o dramatycznej sytuacji powstańców na Starym Mieście. Jeśli dowódca nie wyda rozkazu o przedarciu się z odsieczą, dzielnica padnie. Radiostacja powstańcza odbiera sygnał z Londynu. Okazuje się, że Armia Krajowa została uznana za organizację kombatancką. W teatrze na Śródmieściu stacjonują żołnierze z Kompanii Specjalnej. Na polecenie Michała u Bronka zjawia się szyfrant Fibonacci, który podejmie się złamania kodu Inżyniera. Wilk informuje przyjaciół, że jutro bierze ślub z Mileną. Władek zgadza się, by dziewczyna przeniosła się do jego plutonu. Dzień później akowcy gromadzą się na ceremonii ślubnej młodej pary. Wesele Wilka i Mileny jest jednym z piękniejszych momentów powstania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)