Czas honoru 4: Złoty konwój (52)

Czas honoru

sezon 4 odc. 52: Złoty konwój

serial wojenny Polska 2011   od 12 lat
Występują:Maciej Zakościelny, Jan Wieczorkowski, Jakub Wesołowski, Antoni Pawlicki
Reżyseria:Michał Kwieciński, Michał Rosa, Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Okazuje się, że zamach na Osmańską był błędem. Kobieta pracowała dla brytyjskich tajnych służb MI6. Krawiec zgadza się, by Władek i Michał uwolnili Marię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy kilkorga młodych Polaków, działaczy tajnego ruchu oporu, którzy ryzykują życie w walce z hitlerowskim okupantem. W gronie konspiratorów znajdują się m.in.: Bronek (Maciej Zakościelny), Janek (Antoni Pawlicki) i Ruda (Karolina Gorczyca). Dowódcą tajnej jednostki jest Doktor (Daniel Olbrychski).

W tym odcinku

Brodowicz przekazuje podwładnym wiadomość z Londynu. Okazuje się, że zamach na Osmańską był błędem. Kobieta pracowała dla brytyjskich tajnych służb MI6. Krawiec zgadza się, by Władek i Michał uwolnili Marię. Fischer informuje Rainera, że w jego domu przebywa matka braci Konarskich. Chce, by po wyjeździe Gertrudy, wziął lekarkę na przesłuchanie. Otto zjawia się w willi Fischera ze sfałszowanym rozkazem zgodnie z którym Maria ma pomagać w szpitalu. Rainer melduje się w centrali gestapo w Berlinie. Mówi Kirstenowi o swoich podejrzeniach wobec Fischera i Stocka. Przełożony zleca mu odzyskanie skradzionego złota i obiecuje, że sam zajmie się oficerami. Lena rodzi w więzieniu syna. Ludzie Krawca napadają na konwój Fischera i Stocka. Romek atakuje nożem gubernatora. Ranny mężczyzna spada z mostu do rzeki. W furgonetce Polacy znajdują skrzynie wypełnione złotem.

Występują (pokaż wszystkich)