Co nas truje (5/12)
| W skrócie: | Ciasta ze sklepowych półek nie budzą naszych podejrzeń. Są słodkie, na ogół pyszne i kuszą. Są to serniki, ciasta z galaretką, ciasta owocowe i tiramisu. Okazuje się, że przysmaków tych należy unikać. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
W drugiej edycji programu Katarzyna Bosacka zdradza, na co warto zwracać uwagę podczas zakupów spożywczych. Wyjaśnia, które produkty mogą przyczyniać się do rozwoju chorób w naszym organizmie i pogorszenia samopoczucia. Prowadząca daje liczne wskazówki, jak wyeliminować szkodliwe składniki z diety i jak je zastąpić, by podwyższyć jakość posiłków. Zagląda do polskich rodzin, by zbadać i ulepszyć ich jadłospis, przeprowadza sondy uliczne, a także konsultuje się z ekspertami - lekarzami i technologami żywienia.
Ciasta ze sklepowych półek nie budzą naszych podejrzeń. Są słodkie, na ogół pyszne i kuszą. Są to serniki, ciasta z galaretką, ciasta owocowe, przyozdobione bitą śmietaną, tiramisu - każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak ciasta te skrywają w sobie coś takiego, że skóra cierpnie na samą myśl. Wzmacniacze, konserwanty i susz jajeczny nierzadko przyrządzany z zepsutych jaj. Eksperci wyjaśnią, dlaczego należy w codziennej diecie zrezygnować z ciast. W studiu zagoszczą wielbicielki słodkich wypieków, którym Katarzyna udowodni, że ciasta to trucizna.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Katarzyna Bosacka
gospodarz
Zobacz także
- Co nas truje (5/10) - program rozrywkowy - noc pt./sob., 30 na 31 stycznia 5:05
- Co nas truje (6/10) - program rozrywkowy - noc sob./niedz., 31 stycznia na 1 lutego 5:15
- Co nas truje (9/10) - program rozrywkowy - niedziela, 1 lutego 9:55
- Co nas truje (10) - program rozrywkowy - niedziela, 1 lutego 10:40
- Co nas truje (1/12) - program rozrywkowy - noc niedz./pon., 1 na 2 lutego 4:25
- Co nas truje (2/12) - program rozrywkowy - noc pon./wt., 2 na 3 lutego 4:25
- Co nas truje (3/12) - program rozrywkowy - noc wt./śr., 3 na 4 lutego 4:20
- Co nas truje (4/12) - program rozrywkowy - noc śr./czw., 4 na 5 lutego 4:20
- Co nas truje (5/12) - program rozrywkowy - noc czw./pt., 5 na 6 lutego 4:20
- Co nas truje (6/12) - program rozrywkowy - noc pt./sob., 6 na 7 lutego 4:25
