Co ludzie powiedzą? 5: Rocznica ślubu (3)

Co ludzie powiedzą? 5: Rocznica ślubu (3)

(Keeping up Appearances 5: Hyacinth Is Alarmed)

serial komediowy Wielka Brytania 1995   od 12 lat
Występują:Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
Reżyseria:Harold Snoad
W skrócie:Hiacynta zarzuca mężowi, że zapomniał o rocznicy ślubu, ale Ryszard przygotował na tę okazję system alarmowy chroniący dom. Zapomniał tylko, że kodem uruchamiającym jest właśnie data ślubu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 1 września
za 10 dni
9:30 Zoom TV

Opis

Hiacynta Bukiet to stateczna pani domu, której wysiłki skupiają się na tym, by sprawiać wrażenie, że należy ona do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali i kontrolowania innych ludzi stają się źródłem wielu komicznych sytuacji. W swoje intrygi wtajemnicza męża Ryszarda, który ze stoickim spokojem znosi jej dziwaczne zachcianki. Niestety, plany Hiacynty zawsze niweczą jej zwariowane siostry Stokrotka, Róża i Wioletta, którym zupełnie nie zależy na tym, co ludzie powiedzą....

W tym odcinku

Hiacynta zarzuca Ryszardowi, że zapomniał o rocznicy ich ślubu. Mężczyzna tłumaczy, że tak nie jest i przygotowuje na tę okazję specjalny prezent - założenie systemu alarmowego chroniącego przed wtargnięciem intruzów. Okazuje się jednak, że pan Bukiet zapomniał kodu uruchamiającego system, którym jest właśnie data ślubu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także