Co ludzie powiedzą? 5: Przyjęcie u Violetty (8)

Co ludzie powiedzą? 5: Przyjęcie u Violetty (8)

(Keeping up Appearances 5: A Barbecue at Violet's)

serial komediowy Wielka Brytania 1995   od 7 lat
Występują:Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
Reżyseria:Harold Snoad
W skrócie:Hiacynta idzie na próbę przedstawienia 'Chłopiec i przyjaciel' z nadzieją otrzymania jednej z ról. Przyjęcie w domu Violetty okazuje się klapą. Hiacynta podejmuje próbę ratowania sytuacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Hiacynta Bukiet to stateczna pani domu, której wysiłki skupiają się na tym, by sprawiać wrażenie, że należy ona do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali i kontrolowania innych ludzi stają się źródłem wielu komicznych sytuacji. W swoje intrygi wtajemnicza męża Ryszarda, który ze stoickim spokojem znosi jej dziwaczne zachcianki. Niestety, plany Hiacynty zawsze niweczą jej zwariowane siostry Stokrotka, Róża i Wioletta, którym zupełnie nie zależy na tym, co ludzie powiedzą....

W tym odcinku

Hiacynta idzie na próbę przedstawienia "Chłopiec i przyjaciel", z nadzieją, że uda się jej namówić Emmeta na obsadzenie jej w jednej z ról. W domu Violetty odbywa się luksusowe przyjęcie z rusztem. Impreza okazuje się totalną klapą, gdyż gospodarze zaczynają się przy wszystkich awanturować. Hiacynta, by ratować sytuację i odwrócić uwagę gości od kłócących się małżonków, namawia przybyłych do wspólnego śpiewania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)