Chłopaki do wzięcia (99)

Chłopaki do wzięcia

odc. 99

serial dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Rodzina zostawiła Elvisa i Sylwię samych. Po latach oczekiwania Supermario znalazł miłość. Bandziorek ma coś ważnego do zakomunikowania mamie. Adrian dzielnie walczy o pozostanie w zawodzie aktora.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 24 grudnia
za 6 dni
20:00 Polsat Play (z napisami)

Opis

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych.

W tym odcinku

Rodzina zostawiła Elvisa i Sylwię sam na sam. Po smutnych latach oczekiwania, Supermario znalazł życiową miłość. Bandziorek ma coś ważnego do zakomunikowania mamie. Adrian dzielnie walczy o pozostanie w zawodzie aktora, choćby jedną nogą.

Zobacz także