Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia

SERIAL DOKUMENTALNY Polska 2012-   od 12 lat

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, "Bandziorek", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
Polsat Play Czwartek 18.01
23:00
Chłopaki do wzięcia (64)

Rysiek nie ma jeszcze butów ani garnituru na ślub. Kolega Bandziorka, Maciek, szuka sposobu na poradzenie sobie z samotnością. Tymczasem Jaruś czuje się w biurze matrymonialnym jak w domu.

Polsat Play Piątek 19.01
23:00
Chłopaki do wzięcia (65)

Jarek będzie musiał jeszcze poczekać, zanim pani Agata z biura matrymonialnego przedstawi mu konkretne propozycje. Miłość pani Anieli z panem Januszem szybko się skończyła.

Polsat Sobota 20.01
18:20
Chłopaki do wzięcia (134)

Źle się dzieje u Romka, który stracił pracę tuż po jej znalezieniu. Znajomość Roberta z Kingą kwitnie. Marcin przygotował mieszkanie na przybycie drugiej osoby. U pani Tereski czas stanął w miejscu.

Polsat Play Sobota 20.01
23:00
Chłopaki do wzięcia (66)

Ryszard uważa, że jest za młody na pieluchy, oddał też serce innej warszawiance, nie Ewelinie. Znajoma z telefonu sprawiła, że Bandziorek odzyskał wiarę w siebie. Szczęście uśmiecha się do Jarusia.

Polsat Play Niedziela 21.01
12:00
Chłopaki do wzięcia (23)

Pan Franek z determinacją szuka kobiety, dlatego przesyła do prasy ogłoszenia matrymonialne. Bandziorek wraz ze swoim kolegą wciąż zastanawiają się, jak zdobyć serce kobiety.

Polsat Play Niedziela 21.01
12:30
Chłopaki do wzięcia (24)

Pan Franek porządkuje swoje życie, ponieważ wierzy, że taki sam ład zapanuje w jego życiu uczuciowym. Wojtek przechowuje korespondencję od kobiet w specjalnym miejscu w komórce.

Polsat Play Niedziela 21.01
21:30
Chłopaki do wzięcia (135)

Andelek cieszy się powodzeniem. Po powrocie Asia dotrzymuje towarzystwa pani Teresce. Marcin uważa, że dziewczyny są coraz bardziej wymagające. Sprawy Roberta z Kingą utkwiły w miejscu.

Polsat Play Niedziela 21.01
23:00
Chłopaki do wzięcia (67)

Rysiek na razie beztrosko się bawi. Być może jednak wkrótce zapragnie stabilizacji z kobietą, która urodzi mu dziecko. Przyjaciel Radka znalazł sposób na samotność kolegi. Wojtek przestał narzekać.

Polsat Play Poniedziałek 22.01
23:00
Chłopaki do wzięcia (68)

Pani Aniela poznaje szczegóły wizyty Jarusia w biurze matrymonialnym. Ani Marek, ani Radek nie mają szczęścia w miłości. Bandziorek i Maciek rozważają, co zrobić, by kobiety zwróciły na nich uwagę.

Polsat Play Wtorek 23.01
23:05
Chłopaki do wzięcia (69)

Związek Asi i Ryszarda nabiera rumieńców. Mężczyzna długo śnił o takiej dziewczynie jak ona. Pszczelarz Janek miał wiele kobiet, lecz teraz jest sam. Maciek próbuje nakłonić Bandziorka do romansu.

Polsat Play Środa 24.01
23:00
Chłopaki do wzięcia (70)

Rysiek i Asia układają sobie wspólne życie. Kilka gorzkich rozstań nie sprawiło, że Radek przestał myśleć o nowym związku. Marek, który został Elvisem, chciałby wieść życie jak król rock'n'rolla.

Polsat Play Czwartek 25.01
23:00
Chłopaki do wzięcia (71)

Dawniej Jankowi samotność nie dokuczała aż tak, ponieważ zawsze ktoś kręcił się po jego obejściu. Asia nie potrafi rozstać się z dawnymi miłościami. Ryśkowi też trudno porzucić stare przyzwyczajenia.

Polsat Play Piątek 26.01
23:00
Chłopaki do wzięcia (72)

Radek postanawia zmienić swoje życie. Bandziorek wciąż żywi nadzieję na stały związek. Elvis sporo czasu poświęca na drobne prace wokół domu. Nadal jednak żyje wspomnieniami o dawnych miłościach.

Polsat Sobota 27.01
17:45
Chłopaki do wzięcia (137)

Bandziorek, mimo że nie udało mu się stworzyć rodziny z pierwszą dziewczyną, wciąż się nie poddaje. Do serca Jarusia znów zawitało słońce. Cała wieś wspiera Andelka w poszukiwaniu kandydatki na żonę.

Polsat Sobota 27.01
18:20
Chłopaki do wzięcia (138)

Bandziorek wrócił do domu i zamieszkał z matką. Rysiek miał pretensje związane z wyglądem Aśki. Andelek chciałby poznać kobietę, która pomogłaby mu w domu. Wiesiek przyciąga kobiety jak magnes.

Polsat Play Sobota 27.01
23:00
Chłopaki do wzięcia (73)

Elvis, stęskniony za dawną miłością, przyjeżdża do stolicy. Asia postanawia wyznać coś ważnego Rysiowi. Jaruś odwiedza biuro matrymonialne. Radek planuje wytatuować sobie na ramieniu kobietę.

Polsat Play Niedziela 28.01
12:00
Chłopaki do wzięcia (25)

Wojtek wciąż pozostaje samotny. Mariusz postanowił jeszcze raz przejrzeć swoje wymagania względem idealnej kobiety i niemal natychmiast znajduje kandydatkę na nową partnerkę.

Polsat Play Niedziela 28.01
12:30
Chłopaki do wzięcia (26)

Bandziorek jest zafascynowany jedyną wolną w okolicy dziewczyną. Niestety, kolega ubiega go w staraniach o nią. Jacek od kilkunastu lat zamieszcza w prasie ogłoszenia matrymonialne.

Polsat Play Niedziela 28.01
21:30
Chłopaki do wzięcia (136)

W Napoleonie nieodparta ochota na spędzenie paru chwil z kobietą zwyciężyła. Roztańczony i rozśpiewany Andelek nie daje za wygraną. Tymczasem Wiesiek nie narzeka na brak zainteresowania.

Polsat Play Niedziela 28.01
23:00
Chłopaki do wzięcia (74)

Była ukochana nie przyjęła Elvisa tak, jak tego oczekiwał. Michał odkrywa w sobie nowy talent. Aniela na dobre zadomowiła się w domu Janusza. Radek traktuje swój tatuaż nie tylko jako biżuterię.

Polsat Play Poniedziałek 29.01
23:05
Chłopaki do wzięcia (75)

Mimo chłodu z jakim Kasia przywitała Elvisa, nie jest jej łatwo się z nim rozstać. Jarusia, który niedawno odwiedził biuro matrymonialne, przepełnia nadzieja, że wkrótce pozna właściwą kobietę.

Polsat Play Wtorek 30.01
23:05
Chłopaki do wzięcia (76)

Związek pani Anieli kwitnie. Michał czuje się bardzo samotny. Radek ma ogromne serce, którym chciałby pokochać właściwą kobietę. Tata Kamila i Sylwii zastanawia się, dlaczego nadal nie ma synowej.

Polsat Play Środa 31.01
23:05
Chłopaki do wzięcia (77)

Sylwia chciałaby, by jej brat zamknął komputer i zaczął poszukiwać dziewczyny. Bogdan ma zostać świadkiem na ślubie Ryszarda. Kilka miesięcy temu Łukasz poznał dziewczynę, którą nazwał Kwiatuszkiem.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków