Chłopaki do wzięcia (8)

Chłopaki do wzięcia

odc. 8

serial dokumentalny Polska 2012-2013   od 12 lat
W skrócie:Grabarz Bogdan razem z siostrzeńcem szuka w Pułtusku kobiety swego życia. Stasio kupuje Andrzejowi samochód. Może łatwiej znajdzie dziewczynę? Mariusz zamieszcza anons w telegazecie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, "Bandziorek", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.

W tym odcinku

Grabarz Bogdan w towarzystwie siostrzeńca przemierza Pułtusk w poszukiwaniu kobiety swojego życia. Stasio kupuje Andrzejowi samochód. Ma nadzieję, że dzięki temu mężczyzna łatwiej znajdzie dziewczynę. Mariusz nie ma dostępu do internetu. By zwiększyć swoje szanse na poznanie ciekawej kobiety, zamieszcza anons w serwisie matrymonialnym telegazety. Dla "Bandziorka" i Maćka jedną z niewielu rozrywek są rozmowy z kolegami pod sklepem. Ten pierwszy liczy, że auto okaże się lekarstwem na... jego miłosne problemy.

Zobacz także