Chłopaki do wzięcia (63)

Chłopaki do wzięcia

odc. 63

serial dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:W biurze matrymonialnym czeka na Jarusia kolejna szansa na miłość. Radek od dawna zastanawia się, dlaczego nie ma szczęścia do kobiet. Ryszard szykuje się do ślubu i oczekuje narodzin dziecka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Twórcy prezentują sylwetki mężczyzn pochodzących z małych wsi i miasteczek. Mimo że pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i nie są zbyt zamożni, to z niezachwianą wiarą szukają partnerek na całe życie. W poszukiwaniach tej jedynej chwytają się różnych sposobów, m.in. organizują ogniska, chodzą na dyskoteki, a nawet korzystają z portali randkowych i biur matrymonialnych. Widzowie mają okazję się przekonać, czy ich marzenia w końcu się spełnią.

W tym odcinku

W biurze matrymonialnym czeka na Jarusia kolejna szansa znalezienia kobiety. Radek od dawna zastanawia się, dlaczego nie ma szczęścia do kobiet. Bycie singlem nie jest jego wymarzonym sposobem na życie. Ryszard szykuje się do ślubu i oczekuje narodzin dziecka. Kolejny sezon mija Bandziorkowi na marzeniach o tej jedynej. Tymczasem Wojtek pielęgnuje związek z Olą. Super Mario ostatecznie pogodził się z odejściem żony.

Zobacz także