Chłopaki do wzięcia (37)

Chłopaki do wzięcia

odc. 37

serial dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Jerry nie zamierza dłużej znosić samotności. Andrzej pożegnał smutek dzięki Basi. Kapsel, fan futbolu, pragnie stabilizacji w życiu. Bandziorek wciąż nie znalazł kobiety swojego życia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Twórcy prezentują sylwetki mężczyzn pochodzących z małych wsi i miasteczek. Mimo że pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i nie są zbyt zamożni, to z niezachwianą wiarą szukają partnerek na całe życie. W poszukiwaniach tej jedynej chwytają się różnych sposobów, m.in. organizują ogniska, chodzą na dyskoteki, a nawet korzystają z portali randkowych i biur matrymonialnych. Widzowie mają okazję się przekonać, czy ich marzenia w końcu się spełnią.

W tym odcinku

Pięć lat temu Jerry powrócił zza oceanu w rodzinne strony do pustego domu i samotności, której nie zamierza dłużej znosić. Tymczasem Andrzej na dobre pożegnał smutek dzięki uroczej Basi. Nowy kawaler do wzięcia - Kapsel, fan futbolu, pragnie stabilizacji w życiu. Z kolei życie miłosne Bandziorka nadal się nie zmieniło - wciąż nie znalazł kobiety swojego życia.

Zobacz także