Chłopaki do wzięcia
sezon 23 odc. 337
W skrócie: | Zuzia usiłuje przekonać Roberta do wyjazdu do Niemiec. Wygląda na to, że jest bliska sukcesu. Bartek często się przeprowadza. Jego wsparciem jest tata. Adam nadal wierzy, że jeszcze spotka miłość. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Losy mężczyzn, którzy mieszkają w małych miasteczkach oraz na wsiach i znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Poszukują partnerek na dalsze życie, jednak ich koleżanki wyjechały do miast i nie planują powrotu. Oni sami pracują dorywczo i na czarno, blisko miejsca zamieszkania. Natomiast weekendy spędzają na spotkaniach przed sklepami, krążeniu po rynkach lub przesiadywaniu na dworcach autobusowych. Nie wierzą w siebie, a tym bardziej w to, by mogli czymś zaimponować dziewczynom. Ci najbardziej zdesperowani zgłaszają się do biur matrymonialnych.
W tym odcinku
Zuzia usiłuje przekonać Roberta do wyjazdu do Niemiec. Wygląda na to, że jest bliska sukcesu. Bartek często przeprowadza się w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. Jego towarzyszem i wsparciem jest tata. Adam nadal wierzy, że jeszcze spotka swoją prawdziwą miłość, a samotne wyjścia do restauracji kiedyś się skończą.
Zobacz także
- Chłopaki do wzięcia (230) - serial dokumentalny - dziś, 15 czerwca 12:10
- Chłopaki do wzięcia (231) - serial dokumentalny - dziś, 15 czerwca 12:40
- Chłopaki do wzięcia (439) - serial dokumentalny - dziś, 15 czerwca 21:05 i 1 późniejsza emisja
- Chłopaki do wzięcia (440) - serial dokumentalny - dziś, 15 czerwca 21:35 i 1 późniejsza emisja
- Chłopaki do wzięcia (232) - serial dokumentalny - niedziela, 22 czerwca 12:10
- Chłopaki do wzięcia (233) - serial dokumentalny - niedziela, 22 czerwca 12:40
- Chłopaki do wzięcia (441) - serial dokumentalny - niedziela, 22 czerwca 21:05 i 1 późniejsza emisja
- Chłopaki do wzięcia (442) - serial dokumentalny - niedziela, 22 czerwca 21:35 i 1 późniejsza emisja