Chłopaki do wzięcia (260)

Chłopaki do wzięcia

sezon 20 odc. 260

serial dokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:Marcin jest samotny, ale nie tylko z powodu bycia singlem. Odczuwa także brak przyjaciół. Z pomocą rusza mu Krzysztof, który może zmotywować go do działania. Tymczasem Snajper się oświadcza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pochodzą ze wsi i małych miasteczek. Mają niewielkie perspektywy i pracują dorywczo lub na czarno, mimo to wytrwale poszukują partnerek na resztę życia. Wymyślają sposoby, które - na miarę ich możliwości - pomogą zaimponować wybranym dziewczynom. W poszukiwaniu tej jedynej odwiedzają dyskoteki, organizują ogniska, a także korzystają z portali randkowych i biur matrymonialnych.

W tym odcinku

Marcin jest samotny, ale nie tylko z powodu bycia singlem. Odczuwa także brak przyjaciół. Z pomocą rusza mu Krzysztof, który może zmotywować go do działania. Tymczasem Snajper się oświadcza, a Patrycja mówi "tak". Teraz Zbyszek ma dodatkową motywację, by zmienić swoje życie i ostatecznie skończyć z alkoholem. Do Henia przyjeżdżają Łukasz z Ulą. Mają konkretny cel wizyty. Chcą zagospodarować jego hektary i wykorzystać ich potencjał na ekologiczne wioski.

Zobacz także