Chłopaki do wzięcia (259)

Chłopaki do wzięcia

sezon 20 odc. 259

serial dokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:Po wypadku Zuzia nie chce jeździć na rowerze. Robert postanawia kupić żonie używane auto. Disco Frodo marzy o występie na wielkiej scenie. Pisze tekst piosenki. Rafał oddaje się w ręce specjalistki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pochodzą ze wsi i małych miasteczek. Mają niewielkie perspektywy i pracują dorywczo lub na czarno, mimo to wytrwale poszukują partnerek na resztę życia. Wymyślają sposoby, które - na miarę ich możliwości - pomogą zaimponować wybranym dziewczynom. W poszukiwaniu tej jedynej odwiedzają dyskoteki, organizują ogniska, a także korzystają z portali randkowych i biur matrymonialnych.

W tym odcinku

Po wypadku Zuzia nie chce już jeździć na rowerze. Robert postanawia rozwiązać problem i kupić żonie używany samochód. Tymczasem Disco Frodo marzy o występie na wielkiej scenie w niedalekiej przyszłości. W tym celu pisze tekst piosenki, którą planuje nagrać. Natomiast Rafał oddaje się w ręce specjalistki. W sprawach sercowych i swataniu najlepsi są zawodowcy, którzy mają doświadczenie i udzielają bezcennych rad.

Zobacz także