Chłopaki do wzięcia (2)

Chłopaki do wzięcia

odc. 2

serial dokumentalny Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Adama oburza zachowaniw brata. Lokalny casanova Rafał przeżywa odrzucenie przez Malwinę. Zwierza się Hubertowi i 'Bandziorkowi'. Wszyscy trzej przechwalają się swoimi miłosnymi podbojami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, "Bandziorek", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.

W tym odcinku

Adam nie może pogodzić się z tym, jak zachowuje się jego brat. Lokalny casanova Rafał przeżywa odrzucenie przez Malwinę. Zwierza się z własnych kłopotów Hubertowi i "Bandziorkowi". Wszyscy trzej zaczynają przechwalać się swoimi podbojami miłosnymi. Impreza z okazji osiemnastych urodzin Sylwka i Kuby to dla Karola nie tylko szansa na znalezienie partnerki, ale i okazja do podsumowania swojego 29-letniego życia. Pan Stanisław obiecał synowi, że wkrótce znajdzie mu dziewczynę. Niestety, jego poszukiwania nie przynoszą skutku.

Zobacz także