Chłopaki do wzięcia (146)

Chłopaki do wzięcia

odc. 146

serial dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Łukasz, zwany Jokerem, mimo kilku przelotnych związków w swoim życiu, wciąż pozostaje sam. W domu pani Teresy wszystko wróciło do normy. Od Mirka odeszła żona zostawiając mu pod opieką dwójkę dzieci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, "Bandziorek", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.

W tym odcinku

Łukasz, zwany Jokerem, mimo kilku przelotnych związków w swoim życiu, wciąż pozostaje sam. W domu pani Teresy wszystko wróciło do normy. Od Mirka odeszła żona zostawiając mu pod opieką dwójkę małych dzieci. 75-letni Gienek ma nadzieję, że znajdzie kobietę, z którą spędzi resztę życia.

Zobacz także