Chłopaki do wzięcia (136)

Chłopaki do wzięcia

odc. 136

serial dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:W Napoleonie nieodparta ochota na spędzenie paru chwil z kobietą zwyciężyła. Roztańczony i rozśpiewany Andelek nie daje za wygraną. Tymczasem Wiesiek nie narzeka na brak zainteresowania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, "Bandziorek", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.

W tym odcinku

W Napoleonie nieodparta ochota na spędzenie paru chwil z kobietą zwyciężyła. W przeciwieństwie do niego roztańczony i rozśpiewany Andelek nie daje za wygraną. Tymczasem Wiesiek "Oficer", który uzupełnił uzębienie nie narzeka na brak zainteresowania. Robert zaś postanowił w końcu jasno wyłożyć sprawę Kindze. U Romka "Amerikana" zatrzymał się czas, a Grzesiek "Pączuś" czeka na piękne chwile z dziewczyną w samochodzie.

Zobacz także