Chłopaki do wzięcia (135)

Chłopaki do wzięcia

odc. 135

serial dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Andelek cieszy się powodzeniem. Po powrocie Asia dotrzymuje towarzystwa pani Teresce. Marcin uważa, że dziewczyny są coraz bardziej wymagające. Sprawy Roberta z Kingą utkwiły w miejscu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, "Bandziorek", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.

W tym odcinku

Andelek ma powodzenie u dziewczyn. Napoleon marzy, aby spotkać się kobietą. Asia wróciła z zagranicy i dotrzymuje towarzystwa pani Teresce. Wiesiek postanowił sprawdzić czy powiedzenie "Za mundurem panny sznurem" jest prawdą. Marcin uważa, że dziewczyny są coraz bardziej wymagające. Jaruś zaś umówił się z nową dziewczyną i miał kilka zastrzeżeń. Sprawy Roberta z Kingą utkwiły w miejscu.

Zobacz także