Chłopaki do wzięcia (118)

Chłopaki do wzięcia

odc. 118

serial dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Jaruś nie zamierza więcej słuchać pani Anieli. Bandziorek pragnie się zmienić. Asia wypatrzyła Gumisia w telewizji. Żeby go spotkać, pokonała ponad sto kilometrów. Mariusz boi się ulicy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych.

W tym odcinku

Jaruś nie zamierza więcej słuchać pani Anieli. Bandziorek pragnie się zmienić. Pan Stasio nie pamięta już, jak to jest być aktywnym seksualnie. Asia wypatrzyła Gumisia w telewizji. Żeby go spotkać, pokonała ponad sto kilometrów. Mariusz boi się ulicy.

Zobacz także