Chłopaki do wzięcia (117)

Chłopaki do wzięcia

odc. 117

serial dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Grzegorz zostaje w hotelu, aby zastanowić się, czy warto spotkać się z kobietą, która zauważyła go w telewizji. Robert, który od lat czeka na uczucie, ma w głowie obraz idealnej kobiety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych.

W tym odcinku

Bandziorek ma bardzo ciekawe wieści. Grzegorz zostaje w hotelu, aby zastanowić się, czy warto spotkać się z kobietą, która zauważyła go w telewizji. Spragniony miłości Jaruś zostaje podróżnikiem. Robert, który od lat czeka na uczucie, zdążył już stworzyć w swojej głowie obraz idealnej kobiety. Bezdomny Mariusz miał trudne życie.

Zobacz także