Chłopaki do wzięcia (108)

Chłopaki do wzięcia

odc. 108

serial dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Teledysk to dla Bandziorka to szansa na znalezienie dziewczyny. Bogdan delektuje się odzyskaną wolnością. Wiesław nie rozumie, dlaczego dotknęła go samotność. Dzięki lumpeksowi Łukasz znalazł kobietę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 4 marca
za 10 dni
23:00 Polsat Play (z napisami)

Opis

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych.

W tym odcinku

Teledysk to dla Bandziorka kolejna szansa na znalezienie dziewczyny. Zanim Bogdan wejdzie w życie na pełne obroty, delektuje się odzyskaną wolnością. Grzesiek zostawił swój armagedon za sobą. Wiesław nie rozumie, dlaczego to właśnie jego dotknęła samotność. Dzięki lumpeksowi Łukasz znalazł kobietę, której przez całe życie chciałby podawać śniadanie do łóżka.

Zobacz także