Chłopaki do wzięcia (107)

Chłopaki do wzięcia

odc. 107

serial dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Bohaterowie serialu zostali zaproszeni do udziału w teledysku przez zespół Basta. Dzięki temu przy Miśku zaczęły krążyć kobiety. Teledyskowy milioner, czyli Bandziorek, urządza w swojej willi imprezę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 25 grudnia
za 10 dni
0:00 Polsat Play (z napisami)

Opis

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych.

W tym odcinku

Zaproszenie bohaterów "Chłopaków do wzięcia" do udziału w teledysku przez zespół Basta, jest dla nich okazją, by się lepiej poznać. Armagedon w życiu Grzegorza spowodował, że przez lata nie odważył się pomyśleć o kobiecie. Dzięki serialowi przy Miśku zaczęły krążyć kobiety. Teledyskowy milioner, czyli Bandziorek, urządza w swej willi imprezę, na którą zaprosił przyjaciół. Dziewczyna z marzeń Wojtka przeniosła się na dobre do rodzinnych opowieści. Andżelika zapragnęła poznać chłopaka, którego zobaczyła w serialu i który ją całkowicie oczarował.

Zobacz także